Czyszczenie, udrażnianie rur kanalizacyjnych – mechanicznie Ridgid k-60

Nawet najlepiej działająca kanalizacja może w pewnym momencie zatkać się i stać niezdatna do użytku. Mogą to być zarówno mniejsze zatkania, jak i poważniejsze problemy. Trzeba pamiętać, że kanalizacja czy to w kuchni, czy w łazience narażona jest na różnego rodzaju odpadki. Zwłaszcza kuchenna bywa szczególnie wrażliwa. Resztki jedzenia, osady tłuszczu, które zatykają w rurach miejsca z niewielkimi spadkami wymagają by zajęło się nimi pogotowie kanalizacyjne. Próby poradzenia sobie samodzielnie z dużymi zatorami nie zawsze kończą się sukcesem. Zazwyczaj korzysta się z dostępnych w sklepach środków chemicznych, które jednak pomagają tylko doraźnie. Po użyciu ich kilka razy szkodzą rurom jeszcze bardziej zmieniając się w papkę, która dodatkowo je zatyka. Z takim problemem poradzić sobie może dopiero czyszczenie mechaniczne. Najlepiej sprawdzonym sprzętem, którym jest Ridgid k-60.

Czyszczenie mechaniczne jest stosowane przede wszystkim do kanalizacji wewnątrz budynków. Maszyna natomiast pozwala zrobić to precyzyjnie. Ridrig k-60 usuwa zalegające w kanalizacji tłuszcze, papiery, mydliny oraz reszki wszelkiego rodzaju przy pomocy dopasowanych sprężyn. W zależności od rozmiaru rur lub zatoru można używać czterech sprężyn o różnych rozmiarach. Urządzenie włącza się natychmiast po naciśnięciu sprzęgła pozwalając na szybkie przeprowadzenie operacji bez szkód dla kanalizacji.

Zatory w rurach nie zawsze są do przewidzenia, czasami zdarzają się niespodziewanie wybijając z kanalizacji nieprzyjemne zapachy. Wówczas pogotowie hydrauliczne
to konieczność. Pogotowie hydrauliczne Kraków ma szczególnie duże doświadczenie
w udrażnianiu rur kanalizacyjnych oraz jest posiadaczem najnowszej maszyny Ridrig k-60.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *