Czyszczenie rur kanalizacyjnych

Szybkość usuwania zatorów kanalizacyjnych i solidność działania naszych pracowników wynika z ich dużego doświadczenia oraz posiadania odpowiednich kwalifikacji w swoim zawodzie. Każdy hydraulik pracujący w naszej firmie jest prawdziwym fachowcem i mistrzem w swojej dziedzinie, dzięki czemu oferowane przez nas usługi kanalizacyjne w Krakowie stoją na jednym z najwyższych poziomów na terenie tego miasta.

Profilaktyka i naprawa

Będąc jedną z firm, dla których dobro i zadowolenie Klienta jest najważniejsze, w swojej propozycji ofertowej przygotowaliśmy również profilaktykę działania. Proponowana przez z nas pomoc w tym zakresie opiera się o udrażnianie i czyszczenie kanalizacji przed dojściem do poważnego zatoru. W ten prosty sposób każdy użytkownik systemu kanalizacyjnego otrzymuje doskonałą możliwość w pełni skutecznego przeciwdziałania wystąpieniu problemu na długo przed jego jakże uciążliwymi skutkami w fazie końcowej. W swoim zakresie działania oferujemy między innymi monitoring i badanie termowizyjne oraz inne mało znane metody, przed tym nim konieczne będzie udrażnianie kanalizacji w fazie końcowej. Zaufaj nam, posiadanemu przez nas sprzętowi oraz długoletniemu doświadczeniu i reputacji popartej pełnym zadowoleniem wszystkich naszych Klientów.

Zakres naszych prac

Dzięki posiadaniu wysoce specjalistycznego sprzętu, oferowane przez nas usługi hydrauliczne Kraków obejmują między innymi typowo prewencyjne usługi hydrodynamiczne usprawniające działanie każdej sieci kanalizacyjnej. W zakres wykonywanych przez nasze brygady usług wchodzą prace dla odbiorcy indywidualnego oraz dla dużych firm i zakładów pracy oraz jednostek administracyjnych. W usłudze czyszczenia kanalizacji oferujemy czyszczenie:

– instalacji kanalizacyjnych, sanitarnych i deszczowych,

– szamb i studzienek rewizyjnych,

– przepompowni,

– inne prace poprawiające drożność instalacji kanalizacyjnej.

Usługi dla każdego

Prowadzone przez nas pogotowie kanalizacyjne Kraków jest w stanie zapewnić w pełni kompleksową modernizacje czy nawet wymianę instalacji wodnej, kanalizacyjnej, sanitarnej, centralnego ogrzewania oraz instalacji gazowych. Nasza propozycja jest skierowana do szerokiego grona użytkowników korzystających z każdego rodzaju sieci, przyłączy oraz instalacji, którymi do obiektów użytkowych doprowadzane lub odprowadzane są różnego rodzaju media w stanie ciekłym lub lotnym.