Usługi hydrauliczne

Będąc jedną z najbardziej wszechstronnych firm oferujących usługi hydrauliczne w Krakowie, my i nasi specjaliści jesteśmy w stanie zapewnić jeden z najszerszych wachlarzy usług hydraulicznych dla mieszkańców tego miasta. Przygotowana przez nas oferta obejmuje praktycznie wszystkie typy obiektów i rodzaje instalacji wykonanych tych kilka czy też kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt lat temu.

Szeroki zakres oferowanych usług

Niezależnie od tego jak sprawnie i solidnie zostały wykonane instalacje wodno – kanalizacyjne wiele z nich w krótszym lub dłuższym okresie czasu wymagało będzie przeprowadzenia skutecznego usunięcia usterki. Prowadzona przez nas firma ma do zaoferowania nie tylko naprawy hydrauliczne. W zakres wykonywanych przez naszych pracowników prac wchodzi ponadto:

– wymiana sprzętu łazienkowego,

– usuwanie usterek,

– podłączenia urządzeń AGD,

– montaż sprzętu i akcesoriów łazienkowych,

– naprawa kranów, spłuczek, baterii,

– przepychanie i udrażnianie rur, syfonów, bidetów, wanien i zlewów,

– eliminowanie zatorów i niedrożności,

– inne prace hydrauliczne w zależności od indywidualnych potrzeb Klienta.

Nasz sprzęt i personel

Jak przystało na profesjonalnie działające pogotowie jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę w okresie 7 dni tygodnia dla każdego Klienta zgłaszającego jakiegokolwiek rodzaju awarię. W przypadku drobniejszych usterek dyżurujący hydraulik będzie w stanie usunąć je w krótkim okresie czasu. Poprzez staranny i właściwie przeprowadzony dobór personelu zapewniamy najwyższą jakość wykonywanej przez nich pracy. O ich umiejętnościach i wydajności świadczą posiadane przez nas rekomendacje i zadowolenie Klientów korzystających z naszych usług. Usług, które są wykonywane najnowocześniejszym sprzętem przy użyciu nowatorskich technologii zapewniających skuteczne usuwanie awarii.

Wyspecjalizowana ekipa

Naprawę zgłoszonych awarii i usterek wykonuje doświadczony hydraulik Kraków lub kilkuosobowa ekipa wchodząca w skład doskonale funkcjonującej brygady pracowniczej. Zapraszamy nawet w najbardziej nagłych wypadkach.